Основні питання

КУДИ МОЖНА ЗВЕРНУТИСЯ З ДОДАТКОВИМИ ЗАПИТАННЯМИ?

З додатковими запитаннями, будь ласка, звертайтеся за номером телефону гарячої лінії: 0800 507 000 (робочі дні з 09:00 до 17:00, в неробочі години можна залишити голосове повідомлення). Дзвінки є безкоштовними з усіх номерів фіксованих та мобільних мереж операторів зв’язку України, та за допомогою форми зворотного зв’язку на сайті www.milka-promo.com.ua

ЯКИЙ ПЕРІОД ДІЇ АКЦІЇ?

Акція проводиться з 05 лютого 2018 року по 05 квітня 2018 року включно.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ?

Всі дієздатні громадяни України, які досягли 18-річчя та проживають на території України (крім АР Крим та зони проведення АТО).

Реєстрація

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ?

Протягом періоду проведення акції, придбати у будь якій торговій мережі на території проведення акції, щонайменше 2 різні одиниці продукції ТМ Milka згідно переліку продукції (див. Офіційні правила акції п. 4.1.2.) однією покупкою (чеком). Загальна сума придбаної продукції не може бути меншою за 100,00 грн. Розрахуватися за вказану продукцію будь-яким способом оплати на касі торгової мережі, та отримати фіскальний чек, в якому буде зафіксовано факт оплати щонайменше 2 різних одиниць продукції ТМ Milka на загальну суму не менше 100,00 грн.

Самостійно зареєструватися на сайті www.milka-promo.com.ua вказати свої дані та данні з чеку (адреса магазина, дата та час покупки).

Реєстрація передбачає згоду на надання та обробку персональних даних. Необхідно зберігати оригінал чека, який засвідчує придбання продукції, до моменту вручення заохочення.

ДЕ МОЖНА ПРИДБАТИ АКЦІЙНУ ПРОДУКЦІЮ?

Для участі в акції придбати продукцію ТМ Milka можна в будь-якому магазині на території України (крім АР Крим та зони проведення АТО), де видають фіскальний чек за покупку.

ЩО ТАКЕ ФІСКАЛЬНИЙ ЧЕК?

Фіскальний чек - розрахунковий документ, надрукований реєстратором розрахункових операцій (касиром торгівельної мережі) при проведенні розрахунків за продані товари (в даному випадку - продукції ТМ Milka).

ПРОТЯГОМ ЯКОГО ЧАСУ Я МОЖУ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ УЧАСТІ В АКЦІЇ?

Для участі в акції придбати продукцію ТМ Milka необхідно з 05 лютого 2018 року по 05 квітня 2018 року включно.

При цьому чек необхідно зареєструвати на сайті www.milka-promo.com.ua з 05 лютого 2018 року по 05 квітня 2018 року включно.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ УЧАСТІ В АКЦІЇ?

Реєстрація для участі в акції проводиться на сайті www.milka-promo.com.ua. Щоб зареєструватися, внесіть всі необхідні персональні дані та дані з чеку, що засвідчує придбання продукції ТМ Milka протягом періоду проведення акції.

ЧИ ПОТРІБНО ЗБЕРІГАТИ ОРИГІНАЛ ЧЕКА ДО ЗАВЕРШЕННЯ СТРОКІВ АКЦІЇ?

Обов’язково потрібно зберігати оригінали всіх зареєстрованих чеків до моменту вручення заохочень. Організатор залишає за собою право перевірити оригінал чека перед врученням заохочення акції.

ЧИ МОЖЛИВО ЗАРЕЄСТРУВАТИ ДВА І БІЛЬШЕ ЧЕКІВ ДЛЯ УЧАСТІ В АКЦІЇ?

Так. Кожен учасник може зареєструвати необмежену кількість чеків, тим самим збільшуючи свій шанс на отримання подарунків.

Подарунки

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ РОЗІГРАШ ЩОДЕННОГО ПОДАРУНКА?

Щоденний подарунок - поповнення рахунку мобільного телефону на 50,00 грн. Визначення щоденних переможців відбувається автоматично, програмою, методом випадкової вибірки серед усіх фіскальних чеків які були зареєстровані протягом 1 доби (з 00 години 01 хвилини до 23:59 хвилини) в період проведення акції. Визначення відбувається о 10 годині 00 хвилин наступної доби після доби, впродовж якої відбувалося надходження зареєстрованих чеків.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ РОЗІГРАШ ЩОТИЖНЕВОГО ПОДАРУНКА?

Щотижневий подарунок - LED-телевізор SAMSUNG UE24H4070. Визначення претендентів на отримання щотижневого подарунка проводиться за допомогою комп'ютерної програми random.org методом випадкового вибору серед усіх учасників акції одного тижня в період проведення акції, за який відбувається визначення. (деталі див. Офіційні правила акції п. 4.3.2.)

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ РОЗІГРАШ ЩОМІСЯЧНОГО ПОДАРУНКА?

Щомісячний подарунок - Сертифікат на сімейну подорож в Альпи (деталі Офіційні правила акції п. 5.1.3.) Визначення претендентів на отримання щомісячного подарунка проводиться за допомогою комп'ютерної програми random.org методом випадкового вибору серед усіх учасників акції протягом одного місяця в період проведення акції, за який відбувається визначення. (деталі див. Офіційні правила акції п. 4.3.3.)

ЯКА КІЛЬКІСТЬ ЩОДЕННИХ ПОДАРУНКІВ?

50 щоденних подарунків щодня в період проведення акції. Всього 3 000 щоденних подарунків на весь період проведення акції.

ЯКА КІЛЬКІСТЬ ЩОТИЖНЕВИХ ПОДАРУНКІВ?

5 щотижневих подарунків щотижня в період проведення акції. Всього 40 щотижневих подарунків на весь період проведення акції.

ЯКА КІЛЬКІСТЬ ЩОМІСЯЧНИХ ПОДАРУНКІВ?

1 щомісячний подарунок щомісяця в період проведення акції. Всього 2 щомісячних подарунка на весь період проведення акції.

ЯК ВІДБУВАЕТЬСЯ ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПЕРЕМОЖЦІВ ЩОДЕННОГО ПОДАРУНКУ?

Оголошення про переможців, що отримають право на отримання щоденного подарунку, буде розміщено на www.milka-promo.com.ua та за допомогою смс повідомлень переможцям, після проведення щоденного визначення. На сайті переможці розміщуються в форматі 4 останні цифри номеру телефону.

ЯК ВІДБУВАЕТЬСЯ ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПЕРЕМОЖЦІВ ЩОТИЖНЕВОГО ТА ЩОМІСЯЧНОГО ПОДАРУНКУ?

Виконавець зв’язується з претендентами на отримання подарунків, шляхом здійснення дзвінку на номер телефону, який було зареєстровано.

ЧИ МОЖУ Я ОТРИМАТИ ДВА АБО БІЛЬШЕ ПОДАРУНКІВ?

Один учасник акції може отримати один подарунок одного рівня, мається на увазі що один учасник акції може отримати 1 щоденний подарунок, 1 щотижневий подарунок, 1 щомісячний подарунок. Отримання будь-якого з означених подарунків не позбавляє учасника права на отримання 1 подарунка іншого рівня.

КОЛИ Я ОТРИМАЮ ЩОДЕННИЙ ПОДАРУНОК?

Доставка заохочень відбувається оператором зв’язку Переможця в наступну добу після доби в якій було визначено переможців щоденного заохочення.

КОЛИ Я ОТРИМАЮ ЩОТИЖНЕВИЙ ПОДАРУНОК?

Протягом 30 календарних днів від дати отримання виконавцем акції всієї необхідної інформації ( деталі див. Офіційні правила акції п. 5.3.2.)

КОЛИ Я ОТРИМАЮ ЩОМІСЯЧНИЙ ПОДАРУНОК?

Після отримання виконавцем акції всієї необхідної інформації (деталі див. Офіційні правила акції п. 5.4.2.) Переможцю необхідно приїхати до м.Києва для отримання щомісячного подарунку.